SKUPINOVÁ VÝUKA

Vždy od září otevírám skupinové kurzy pro různé úrovně. Aktuálně běží kurzy pro začátečníky,
"věčné začátečníky", mírně a středně pokročilé. Výuka probíhá podle Callanovy metody v kombinaci s konverzací. Studenti získají přístup na webovou platformu, kde dostávají materiály a tipy k samostudiu. Ukázková hodina zdarma.
Cena 250,-/50 minut


INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA

Angličtina jen pro vás, podle vašich představ a potřeb, osobně nebo online, 30 nebo 50 minut. Výuka probíhá podle Callanovy metody v kombinaci s konverzací nebo podle toho na co se potřebujete aktuálně zaměřit. V ceně je zahrnutý přístup na webovou platformu, kde dostanete materiály a tipy k samostudiu. Pro aktuální volná místa mě kontaktujte. Ukázková hodina zdarma.
330,-/30 minut
600,- /50 minut


FIREMNÍ VÝUKA

V případě zájmu o výuku angličtiny ve vaší firmě mě prosím kontaktujte. Ukázková hodina zdarma.


ŘÍZENÉ SAMOSTUDIUM

Řízené samostudium je studijní plán přímo na míru každému studentovi. Je určeno těm studentům, kteří se chtějí učit anglicky bez klasických hodin s lektorem a chtějí dostávat pravidelné studijní úkoly a tipy.

Jak to funguje?

1. Domluvíme si společnou online schůzku, na které mi řeknete Vaše cíle, představy a časové možnosti a já Vám navrhnu Váš studijní plán. Úvodní konzultace je zahrnuta v ceně.

2. Učit se budete z pohodlí svého domova (nebo odkudkoliv chcete), nezávisle na ostatních. Ode mě budete dostávat 1x týdně sérii úkolů, které Vás dovedou(nebo alespoň přiblíží) k Vašemu cíli. Pracovat budete s různými materiály, aplikacemi a jinými zdroji.

3. Každý týden ode mě dostanete feedback k úkolům, poznámky a povzbuzení. Já Vás budu samostudiem provázet, ale pracovat budete sami.

Kolik to stojí?

400,-/týden