Ukázková hodina zdarma (30 minut)

Během této půlhodinky mi řeknete, jak na tom s angličtinou jste (pokud nejste úplný začátečník, tak se vás anglicky na pár věcí zeptám) a jaký je váš cíl. Já vám vysvětlím, co je to Callanova metoda a jak funguje, hned si ji také vyzkoušíme, abyste přesně věděli, co vás čeká. Vy se potom sami rozhodnete, jestli vám tento styl výuky bude vyhovovat nebo ne. Pokud chcete jen konverzační hodiny, řeknete mi vaši představu a na všem se domluvíme.


Individuální lekce (600 Kč/50 minut)

Lekce jen pro vás a vaši angličtinu. Závěrečným „bye“ to ale nekončí, budete ode mě dostávat materiály a tipy k samostudiu, práci na doma (pokud budete chtít) a feedback, podporu či radu kdykoliv bude potřeba.


Výuka ve dvojici

Nechcete do toho jít sami a máte parťáka? Výuka ve dvojici není problém. Součástí lekcí jsou podpůrné materiály, tipy ke studiu, domácí úkoly, zpětná vazba, podpora či rada, kdykoliv během týdne.


Konverzační půlhodinka

Potřebujete se rozmluvit, chcete se bavit o různých tématech a vylepšit váš projev? Ani tohle není problém, ráda pomůžu. Součástí i těchto lekcí jsou podpůrné materiály, feedback i domácí úkoly.